Каталог
Каталог

Полігональні фігури з кортеновской сталі

Полігональні фігури зі сталі COR-TEN - це один з найбільш актуальних трендів в оформленні заміських ділянок. Полігон - термін, що прийшов до нас з тривимірної графіки, що означає мінімальну поверхню для візуалізації.
Полігональні зайці вже сталі візитною карткою нашої компанії, проте наш асортимент не обмежений тільки вухастими звірами. На ваш смак ми можемо виготовити цілий зоопарк фігур з кортеновской сталі, який прикрасить ваш сад. Унікальність кожного виробу, пов'язана з неповторним процесом оксидації, зробить його особливо цінним для вашого ландшафтного дизайну.
Полігональні фігури - один з основних напрямків нашої професійної діяльності, тому за нас говорить не тільки високу якість виробів, але і багаторічний досвід роботи.
Ведмеді
Полігональні Ведмеді зі сталі COR-TEN
Детальніше
Зайці
Полігональні Зайці зі сталі COR-TEN
Детальніше
Лосі
Полігональні Лосі зі сталі COR-TEN
Детальніше

Останнім часом особливої ​​популярності в дизайні отримали полігональні фігури з металу. Вони використовуються для прикраси усередині приміщень і на земельних ділянках, прибудинкових територіях і в громадських міських місцях. Часто їх замовляють для дизайну інтер'єру власники ресторанів і готелів. Полігональні фігури ефектно підкреслюють стиль приміщення.

Кортенівська сталь

Кортенівська сталь була придумана американською компанією U. S. Steel в 30-і роки XX століття. Необхідність в даному матеріалі виникла через природного властивості металу. Відомо, що він сильно пошкоджується в результаті впливу зовнішніх факторів, таких як волога і повітря. На металі утворюється шар корозії, яка руйнує метал зсередини.

Компанія U. S. Steel вирішила використовувати дане природна властивість металу в свою користь. Кортеновской сталь проходить штучне іржавіння, що сприяє створенню захисного шару на поверхні. Таким чином, сталь захищена зсередини, тому вона має більший термін експлуатації і застосовується в різних галузях. Популярність кортеновской сталі обумовлена ​​низкою її характеристик:

 • високі показники міцності матеріалу;
 • термін експлуатації вище в 8 разів, ніж у звичайній сталі;
 • екологічна безпека; 
 • могут быть использованы любые виды сварки для работ со сталью;
 • низька вартість матеріалу;
 • привабливий і естетичний зовнішній вигляд готових виробів.

У хімічний склад кортеновской сталі входять: хром, фосфор, мідь і кремній. Завдяки їм поверхню листів захищена особливим шаром, так званої патиною. За своєю суттю це захисна плівка, що з'являється в результаті використання спеціального складу. Плівка має високу щільність, забезпечуючи надійний захист від зовнішніх впливів внутрішнього шару сталі.

Оригінальні фігури

Полігональні фігури з Кортен - це практично безмежні можливості для дизайну. Матеріал настільки легкий в роботі, що з нього можна виконати будь-які фігури. Сам термін «полігон» прийшов з тривимірної графіки і означає багатокутник. Тобто для виготовлення моделей з кортеновской сталі використовуються велика кількість різних багатокутних пластин, з'єднаних між собою.

На сьогоднішній день полігональні фігури є абсолютним трендом в дизайні. Їх часто можна зустріти в інтер'єрі та екстер'єрі:

 • ресторанів;
 • готелів;
 • торгових домів;
 • будинків відпочинку;
 • громадських місць.

Найчастіше використовують моделі тварин, але зустрічаються і інші дизайнерські рішення. Говорячи про моделі тварин, варто відзначити, що це можуть бути як повноцінні фігури, так і настінні конструкції у вигляді голови або маски. Найпопулярнішими тваринами для виготовлення зі сталі корти в Росії сталі ведмеді, зайці і лосі.

Насправді в такій техніці можуть бути виконані будь-які звірі, в залежності від бажання замовника. Особливо ефектно виглядають полігональні фігури тварин з кортеновской сталі на відкритих земельних ділянках. Це можуть бути як прибудинкові території, або майданчика перед будівлями.

Переваги полігональних фігур з Кортена

Вибираючи таке дизайнерське рішення, клієнт отримує оригінальна прикраса, яке вигідно підкреслить стиль. Великою перевагою таких фігур є їх міцність і великий термін експлуатації. Кортеновской сталь не боїться зовнішніх природних впливів, не псується зсередини від вологи і повітря, і не деформується зовні. Тому такі фігури можуть стояти на відкритому просторі протягом всього року.

Недорога вартість обслуговування кортеновской сталі робить полігональні фігури з неї доступними для великої кількості людей. Тому придбати такий дизайнерський елемент можна в якості прикраси для власного будинку.

Гнучкість і міцність сталі дає широкі можливості застосування. Дизайнери можуть створити найнеймовірніші фігури. Зараз за допомогою кортеновской сталі роблять привабливі міські або приватні елементи для організації фотозоні.

Дуже популярними елементами для місця фотографування сталі фруктові дерева і крила ангелів. Такий декор в місті або будь-якому приміщенні стане улюбленим місцем для гостей і допоможе залучити велику кількість відвідувачів.