Про нас
Про компанію
Bss Corten

Компанія BSSCorten займається виробництвом і постачанням специфічного (рожевого) металу COR-TEN - так званої кортеновской сталі, а також виробництвом різних виробів з неї. Орієнтир на вищі стандарти якості, виробництва і менеджменту - основа нашої компанії.
Ми не боїмося складних завдань і проектів. До кожного з наших замовників індивідуальний підхід. Адже ми співпрацюємо не тільки з будівельниками, архітекторами і дизайнерами, у яких є професійне бачення замовлення і готові проекти. Нашим замовником може стати навіть людина, далека від архітектури: ми допоможемо зі створенням технічного завдання і проектуванням, приступимо до виробництва і монтажу.

Постійна співпраця з архітекторами і дизайнерами дозволяє нам бути в курсі новітніх віянь у сфері архітектури та будівництва і виготовляти не тільки класичну, а й трендовую продукцію. А фахівці нашої компанії шукають нові можливості застосування корти в повсякденному житті, щоб запропонувати нашим замовникам нові, навіть несподівані рішення.

Наші постійні партнери - європейські металургійні заводи, а це значить, що ми поставляємо на російський ринок тільки якісний і оригінальний корті. А складських запасів достатньо, щоб скоротити до мінімуму терміни поставки і виробництва виробів або самого корті.

Сталь COR-TEN

Кортенівська сталь (сталь COR-TEN, Корте-сталь, Corten steel ) - це сплав на основі звичайної сталі, в яку додані мідь, фосфор і хром. Саме завдяки цим хімічним елементам сталь набуває впізнаваність - характерну однорідну іржу, патину. Завдяки їй Кортен виглядає благородно і вишукано.

Свіжий сплав за кольором нічим не відрізняється від звичайної сталі - він такий же світлий. Але з часом (а на це йде кілька років і безліч циклів намокання-висихання) окисні процеси надають їй характерного вигляду: під впливом вологи і тепла поверхня покривається однорідної патиною. Новоутворена оксидная плівка не змивається і захищає виріб або конструкцію, і в подальшому не потрібно наносити засоби додаткового захисту. Така сталь хороша в роботі: вона досить гнучка, добре подається зварюванні, різанні лазером. Кортеновской сталь приваблива не тільки своєю естетикою. Вона практично не схильна до деформації, міцна, довговічна, стійка до впливу атмосфери, а також є екологічно чистою.

Ми поставляємо промаслений, нержавею сталь, а вам залишається тільки спостерігати, як сталь з часом покривається характерною «рижінкой».

Наші пропозиції

Ми співпрацюємо з досить великою кількістю компаній -партнерів, а також маємо свої виробничі потужності. І це дозволяє нам не тільки поставляти Кортенівська сталь будь-якої марки, товщини, виду, але і виготовляти на замовлення найрізноманітнішу продукцію: підпірні стінки для ландшафтного дизайну, малі архітектурні форми, меблі, горщики, кашпо, світильники, інтер'єрний декор, картини фальца, фасадні касети, меблеві фасади і т.д.

Будемо раді співпраці і новим знайомствам!

Реалізовані проекти
Інтер'єр
CoffeRacer
Фасад
Приватний будинок
Фасадні панелі
Приватний будинок
Благоустрій
Київ, БЦ
Переваги
Переваги
Широкий асортимент
Поставляємо метал COR-TEN будь-якої товщини, марки, виду
Поставки з Європи
Співпрацюємо з провідними європейськими металургійними заводами
Власне виробництво
Виготовляємо вироби з металу COR-TEN на наших виробничих потужностях
Оригінальний продукт
Оригінальна сталь COR-TEN - якісна, естетична, довговічна
Оперативність в доставці
Доставляємо замовлення в максимально короткі терміни
Доступні ціни
Справедливі зважені ціни на весь асортимент